Zaduszki Jazzowe 20.10.2021 - Przytok

Od wczorajszego koncertu minęła doba, a mnie cały czas trzyma niesamowita aura, jaka otaczała nas wszystkich, muzyków, wokalistów i publiczność. To był magiczny wieczór. Taki właśnie sobie wymarzyłem. Podczas wykonywania piosenek nawiązała się niesamowita więź między solistami i muzykami. Mimo młodego, a czasem bardzo młodego wieku wokalistów ich interpretacje piosenek wielkich artystów były tak dojrzałe, że publiczność często nie wierzyła, że jest to możliwe. A na koniec wszedł Robert Osam i jak to się mówi pozamiatał system. Takie wieczory jak ten daje pozytywnego kopa do dalszej pracy i wiara w to, że takie spotkania są potrzebne. Potrzebne wszystkim, publiczności, startującym na scenie młodym ludziom i nam muzykom, którzy dają radość swoją grą wszystkim dookoła. Dla tych, którym nie udało się dotrzeć na koncert polecam wideo transmisję, którą przeprowadzili nasi przyjaciele ze Stowarzyszenie Dobry Start TV Nowa Dzielnica. Obiecuję jeszcze wyprodukować ten koncert w bardzo dobrej jakości audio video. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego koncertu, urzędowi marszałkowskiemu za wsparcie finansowe, Gigasound Technika Estradowa za wspaniały dźwięk, Filip Woźniak za światło, Urszula Stochel Matuszak za wsparcie i zaproszenie do Małomic, Robert John Ekow Osam-Gyaabin za świetny finał oraz wsparcie duchowe wokalistów, a także mojej żonie, za wyrozumiałość i wspaniałe prowadzenie koncertu.

Dziękuję także Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubuskiego i Stowarzyszeniu Między Odrą a Bobrem za wsparcie finansowe. Do zobaczenia za rok.

Mariusz Woźniak

Odtwórz wideo

Projekt został współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2021 w ramach zadania „Startuj z FIO – lubuskie lokalnie”.